Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Mam na imię Agnieszka i jestem mamą dwóch wspaniałych córek. W 2019 roku zachorowałam na nowotwór piersi. Zwracam się do Państwa o pomoc, ponieważ żeby pokonać raka muszę przejść nierefundowane terapię.

Nowotwór, który i tak wywrócił mi życie do góry nogami wiąże się z ciągłym strachem ponieważ może dawać przerzuty. Przez dotychczasowe leczenie i operację muszę korzystać z regularnej rehabilitacji. Jestem cały czas pod stałą opieką specjalistów. Niestety dojazdy na badania, prywatne konsultację, suplementy generują duże koszty. Bardzo chcemy wygrać z chorobą i wrócić do swoich pasji. Uwielbiam czytać książki, gotować, marzą mi się podróże. Proszę o pomoc w realizacji marzeń.

Pomóż mi wygrać walkę z rakiem piersi.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRĄDZKA,12419 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w pokonaniu choroby. Za okazane wsparcie Dziękuję.


Odsłony: 788

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!