Mam na imię Agnieszka i mam 45 lat. Jestem szczęśliwą żoną i matką. Mój wrodzony optymizm nie pozwala mi się poddać, nawet w tak ciężkiej sytuacji.

Mianowicie, zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy - glejak wielopostaciowy IV stopnia. Aktualnie przechodzę chemio i radio terapię. Nie potrafię jednak siedzieć bezczynnie. Wspólnie z rodziną znaleźliśmy informację na temat terapii NanoTherm wykonywanej w Niemczech, która jest najlepszym rozwiązaniem, abym mogła jak najdłużej cieszyć się życiem.Terapia ta jest bardzo kosztowna, nie jesteśmy w stanie sami jej opłacić, dlatego apeluje o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DYBOWSKA,11846 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 8185

Ilość pobrań: 39

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!