Mam na imię Agnieszka. Na stwardnienie rozsiane choruję od 2011r. Mam za sobą kilka rzutów i kilkanaście pobytów w szpitalu. Z każdym rzutem choroba pozostawia po sobie ślad w postaci dysfunkcji wielu czynności organizmu.

Po ostatnim rzucie z 2020 pozostały problemy z równowagą i zawroty głowy, pomimo których staram się jakoś funkcjonować. SM to choroba nieuleczalna i autoagresywna, dlatego ważne jest aby nie dopuszczać do żadnych infekcji i stanów zapalnych. Wiąże się to z kolejnym kosztem wizyt u specjalistów, leków i badań. 1% to szansa dla mnie, aby jak najdłużej chodzić i widzieć.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BIEDROŃ, 3198 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach i dajesz szansę moim dzieciom, aby jak najdłużej mogły cieszyć się sprawną mamą.

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 810

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!