Witam, mam na imię Agnieszka. Urodziłam się z zespołem wad wrodzonych rąk, kręgosłupa, nerek itd… Wymagam stałej opieki specjalistów, m.in. neurologa, urologa, neurochirurga...

Witam, mam na imię Agnieszka. Urodziłam się z zespołem wad wrodzonych rąk, kręgosłupa, nerek itd… Wymagam stałej opieki specjalistów, m.in. neurologa, urologa, neurochirurga. Do tej pory radziłam sobie sama, nie korzystając z żadnej pomocy. W ubiegłym roku przeszłam operację odbarczenia rdzenia kręgowego, która niestety, nie do końca się udała -  ucisk pozostał. Aby monitorować  stan swojego zdrowia, zmuszona jestem bardzo często wykonywać specjalistyczne badania medyczne, m.in. tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny. Regularne wykonywanie niezbędnych badań zleconych przez lekarzy specjalistów jest dla mnie bardzo dużym kosztem. Potrzebuję wizyt u specjalistów i środków ortopedycznych, aby łatwiej było mi funkcjonować i zmniejszyć do minimum ograniczenia z jakimi się borykam każdego dnia. Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc oraz wsparcie finansowe na pokrycie kosztów mojego leczenia.1% podatku Ciebie nic nie kosztuje – mi daje możliwości Licząc na zrozumienie z Państwa strony, z góry dziękuję za pomoc.

korzystania z opieki medycznej

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bartosik, 7328 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Licząc na zrozumienie z Państwa strony, z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 488

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!