Mam na imię Agata i zmagam się z wieloma problemami zdrowotnymi. Mam zespół nieadekwatnej tachykardii w pozycji stojącej (POTS), hipoglikemię reaktywną, refluks żołądkowo-przełykowy, przepuklinę rozworu przełykowego przepony, zaburzenie regulacji autonomicznej z wazodylatacją i hipotensją, zaburzenia wegetatywne pod postacią somatyczną.

Z osoby aktywnej i energicznej, uwielbiającej ruch, stałam się niepełnosprawna, przykuta do łóżka. Muszę brać lekki i być pod stałą opieką lekarzy. Koszty leczenia i rehabilitacji przekarczają moej możliwości finasowe. Dlatego proszę was o wsparcie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZTOMPKA,11477 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie. Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 40

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!