Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Agata Piskorowska

W marcu 2009 roku, w wieku 29 lat wykryto u mnie raka piersi. Od tej pory mój poukładany świat stanął na głowie. Chyba wtedy po raz pierwszy zrozumiałam, że zdrowie jest czymś bardzo cennym...

 W marcu 2009 roku, w wieku 29 lat wykryto u mnie raka piersi. Od tej pory mój poukładany świat stanął na głowie. Chyba wtedy po raz pierwszy zrozumiałam, że zdrowie jest czymś bardzo cennym.Rozpoczęłam długą terapię: chemię, radioterapię, leczenie celowane. Jednak mój rak okazał się wyjątkowo złośliwy. Cudowny lek na HER2, który miał hamować receptory, przestał działać. W sierpniu 2010r. okazało się, że mam przerzuty. Te wiadomości mną wstrząsnęły, bo cały czas wierzyłam, że jestem w świetnej formie. Byłam pozytywnie nastawiona i wierzyłam, że jestem zdrowa. Czułam, że rak mnie nie pokona. Gdy się dowiedziałam, że choroba postępuje – zwątpiłam. Ale dzięki kolejnej terapii przerzuty udało się ustabilizować, w wątrobie guz zniknął. Niestety w sierpniu 2011 okazało się, że czeka mnie kolejna bitwa, guzy zaczęły rosnąć…Obecnie jestem na kolejnej chemii w kombinacji z poprzednim lekiem – wierzę, że to leczenie okaże się skuteczne i nie poddaję się. Problem w tym, że ten jeden z niezbędnych mi leków w moim przypadku nie jest już refundowany przez NFZ. Przez miesiąc lek otrzymywałam z darów. Jednak i to się wkrótce kończy… A zalecenie lekarza prowadzącego jest jednoznaczne – kontynuować lapatynib. 3 tygodniowa kuracja lapatynibem to około 10tys. zł. Dlatego jestem zmuszona prosić o pomoc wszystkich, którzy zechcą podzielić się 1% swojego podatku. Przekazując 1% podatku lub darowiznę  pomagacie mi Państwo wygrać walkę z chorobą.Z góry serdecznie dziękuję.

Fundacji AVALON z dopiskiem PISKOROWSKA,1149

W marcu 2009 roku, w wieku 29 lat wykryto u mnie raka piersi. Od tej pory mój poukładany świat stanął na głowie. Chyba wtedy po raz pierwszy zrozumiałam, że zdrowie jest czymś bardzo cennym.Rozpoczęłam długą terapię: chemię, radioterapię, leczenie celowane. Jednak mój rak okazał się wyjątkowo złośliwy. Cudowny lek na HER2, który miał hamować receptory, przestał działać. W sierpniu 2010r. okazało się, że mam przerzuty. Te wiadomości mną wstrząsnęły, bo cały czas wierzyłam, że jestem w świetnej formie. Byłam pozytywnie nastawiona i wierzyłam, że jestem zdrowa. Czułam, że rak mnie nie pokona. Gdy się dowiedziałam, że choroba postępuje – zwątpiłam. Ale dzięki kolejnej terapii przerzuty udało się ustabilizować, w wątrobie guz zniknął. Niestety w sierpniu 2011 okazało się, że czeka mnie kolejna bitwa, guzy zaczęły rosnąć…Obecnie jestem na kolejnej chemii w kombinacji z poprzednim lekiem – wierzę, że to leczenie okaże się skuteczne i nie poddaję się. Problem w tym, że ten jeden z niezbędnych mi leków w moim przypadku nie jest już refundowany przez NFZ. Przez miesiąc lek otrzymywałam z darów. Jednak i to się wkrótce kończy… A zalecenie lekarza prowadzącego jest jednoznaczne – kontynuować lapatynib. 3 tygodniowa kuracja lapatynibem to około 10tys. zł. Dlatego jestem zmuszona prosić o pomoc wszystkich, którzy zechcą podzielić się 1% swojego podatku. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem PISKOROWSKA,1149 pomagacie mi Państwo wygrać walkę z chorobą.Z góry serdecznie dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 105
Ulotkę wygenerowano: 7
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a