Przez większą część życia byłam osobą aktywną zawodowo. Niestety w lipcu 2007 r. byłam uczestniczką wypadku komunikacyjnego, w wyniku którego doznałam poważnego urazu kręgosłupa i przez miesiąc byłam w śpiączce.

Po przebudzeniu, dzięki determinacji rodziny i przyjaciół oraz pomocy ludzi dobrej woli, udało mi się powoli wrócić do życia. Obecnie jestem osobą korzystającą z wózka inwalidzkiego, ale lekarze i rehabilitanci widzą w moim przypadku możliwość poruszania się przez część dnia przy pomocy kul. Potrzebna jest jednak dalsza intensywna i specjalistyczna rehabilitacja. Dlatego proszę Państwa o pomoc.

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KUC, 319 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w dalszej rehabilitacji i leczeniu.

Dziękuję bardzo za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 974

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!