Cześć, Mam na imię Agata. Studiuję Zarządzanie inżynierskie na Politechnice Gdańskiej oraz pracuję. Choruję na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni...

Cześć,Mam na imię Agata. Studiuję Zarządzanie inżynierskie na Politechnice Gdańskiej oraz pracuję. Choruję na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Moje schorzenie powoduje obumieranie neuronów, przez co słabnę.Od 2015 roku poruszam się na wózku, chociaż na krótszych dystansach chodzę z pomocą drugiej osoby. Uwielbiam robić makijaż, czytać książki, oglądać seriale. Jestem kociarą. Spełniam swoje marzenia i dzięki temu jestem szczęśliwym człowiekiem. Mam kochającego chłopaka, z którym uwielbiamy podróżować. Aby jak najdłużej się tym cieszyć regularnie ćwiczę i pływam na basenie.  Dziękuję Ci bardzo!Pozdrawiam, Agata

TWÓJ 1% SPEŁNI MOJE MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kopeć, 6813 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz pomagacie w realizowaniu się życiowo i w zachowaniu sprawności fizycznej.

Dziękuję Ci bardzo!Pozdrawiam, Agata


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 624

Ulotkę wygenerowano: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!