Mam na imię Agata. Mam 28 lat. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że zawsze jestem uśmiechniętą, pełną radości i energiczną dziewczyną.

W 2015 r dowiedziałam się, że choruję na ostrą białaczkę limfoblastyczną dwuliniową. Przeszłam przeszczep szpiku. Myślałam że będzie to już ostatni etap leczenia. Jednak zdiagnozowano u mnie twardzinę ograniczoną. Jest to choroba autoimmunologiczna. Stan zapalny powoduje nadmierną produkcję tkanki włóknistej. Od września 2018 jestem poddawana zabiegom fotoforezy pozaustrojowej. Potrzebuję codziennej rehabilitacji w postaci masaży oraz zabiegów usprawniających zakres ruchomości stawów, ciągłej suplementacji oraz przyjmowania stałych leków.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Biernacka, 10251 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 861

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!