Ada urodziła się jako zdrowe dziecko. Nic nie wskazywało na to, że jest bardzo chora. Stwierdzono Zespół Retta. Jest to rzadka, postępująca choroba genetyczna, która sieje w organizmie ogromne spustoszenie.

Z tą chorobą powiązane jest wiele dolegliwości: opóźnienie psycho-ruchowe, skolioza, ruchy stereotypowe, epilepsja, bezdechy, niekontrolowane ruchy ciała, częste infekcje, refluks, wzdęcia, trudności w żuciu i połykaniu. Ada nie mówi, nie chodzi samodzielnie, nie używa rąk, dlatego wymaga całodobowej opieki. Adriannie operacyjnie założono przezskórną gastrostomię. Jest dokarmiana przez PEG-a.

WSPOMÓŻ ADĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Topka, 8948 pomagacie Państwo Adriannie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1189

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!