Nazywam się Adrianna i mam 13 lat. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie cukrzycę typu 1, moja trzustka nie wytwarza insuliny, którą podaję za pomocą pompy.

Staram się, aby cukrzyca nie była ograniczeniem. Jednak całą dobę muszę uważać na hipoglikemie, czyli zbyt niski poziom cukru, który jest bezpośrednim zagrożeniem życia oraz hiperglikemie, czyli utrzymujące się wysokie stężenie cukru we krwi, które niesie ryzyko: retiopatii, nefropatii, stopy cukrzycowej, neuropatii i innych. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w zakupie nowszej pompy insulinowej, lepszego systemu do ciągłej kontroli glikemii i sensorów, aby lepiej kontrolować chorobę i uniknąć w przyszłości poważnych powikłań.

Więcej ważnych informacji znajdziesz m.in. na: www.bezcukrzycy.com

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Toczyńska,14629 wspierasz mnie w moich codziennych zmaganiach.

Dziękuję za wsparcie w walce z chorobą!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 33

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!