Cześć, nazywam się Ada, urodziłam się w 23 tyg. ciąży z wagą 440 gram, ale nie poddałam się i dzielnie walczę. Na co dzień zmagam się z niedosłuchem obustronnym czuciowo-nerwowym, niezbieżnością obu oczu, zanikiem nerwu wzrokowego.

Mam 4 lata, niestety nie chodzę samodzielnie, mam zdiagnozowany 2 kończynowe porażenie mózgowe oraz wzmożone napięcie mięśniowe. Jestem rehabilitowana od momentu wyjścia ze szpitala, dlatego przejdę bokiem dookoła stołu i gdy rodzice trzymają mnie za rękę przejdę kilkadziesiąt kroków. Abym mogła samodzielnie zacząć chodzić nadal potrzebna jest kosztowna rehabilitacja, dlatego bardzo proszę o przekazanie 1% podatku.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Bicka, 7656 pomagacie Państwo w moim codziennym funkcjonowaniu oraz opłaceniu turnusów i terapii.

Dziękuje za okazane mi wsparcie - Ada z rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 849

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!