Adrian urodził się z wadą genetyczną – Zespołem Downa, która spowodowała u niego zaburzenia rozwoju psychoruchowego i ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu.

Zdiagnozowano u niego również niedoczynność tarczycy, wadę wymowy, wadę wzroku, zaburzenia integracji sensorycznej z nadwrażliwością dotykową oraz skoliozę. Od urodzenia poddawany jest ciągłej rehabilitacji, wymaga także opieki lekarzy specjalistów, terapeutów i pomocy w codziennym życiu. Zwracam się z prośbą o wsparcie , dzięki któremu Adrian będzie mógł częściej korzystać z różnych form rehabilitacji w tym turnusów rehabilitacyjnych, co pozwoli mu lepiej funkcjonować , rozwijać swoje zamiłowania i usamodzielniać się na miarę własnych możliwości.

POMÓŻ ADRIANOWI W DRODZE DO SAMODZIELNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem HRUSZOWIEC, 12280 pomagacie Państwo Adrianowi w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję – mama z rodziną


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 893

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!