Nasz syn Adaś urodził się 13.09.2013 roku, jako wcześniak z niedotlenieniem okołoporodowym. Adaś, na co dzień boryka się z opóźnianiem rozwoju mowy, afazją ruchową (opóźniony rozwój psycho-ruchowy).Ponadto, u Adasia zdiagnozowano pęcherzowe oddzielanie naskórka.

Syn mimo przeciwności jest wrażliwym i energicznym chłopcem. Ciężko pracuje z psychologiem, pedagogiem, rehabilitantem. Dodatkowo jest pod stałą opieką wielu lekarzy. Mimo starań Adaś wymaga ciągłej opieki i wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Systematyczne leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowna i przekraczają możliwości naszej rodziny, dlatego prosimy Państwa o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Żochowski, 10330 możecie Państwo wesprzeć Adama w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1117

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!