Adaś urodził się 24 października 2018 roku z wadą genetyczną - Trisomia 21 chromosomu. Już w okresie ciąży wiedzieliśmy, że nasz synek będzie potrzebował wsparcia, akceptacji, miłości oraz intensywnej rehabilitacji, opieki lekarzy i terapeutów wielu specjalności.

Jako rodzice chcielibyśmy, aby Adaś mógł poznawać świat i rozwijać się najbardziej harmonijnie i wielokierunkowo jak to tylko możliwe. Prosimy o wsparcie finansowe, które pozwoli sfinansować wyjazdy na specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne i logopedyczne, dodatkowe terapie oraz pomoce dydaktyczne niezbędne do dalszego rozwoju.

WSPOMÓŻ ADASIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem ZARZYCKI, 10744 pomagasz Adasiowi rozwijać się ruchowo i intelektualnie oraz wspierasz go w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1655

Ilość pobrań: 47

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!