Witam. Mam na imię Adam i od urodzenia, od 1999 roku, jestem osobą niepełnosprawną. Choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie, padaczkę, porażenie wiotkie kończyn dolnych, pęcherz neurogenny nadczynny...

Witam. Mam na imię Adam i od urodzenia, od 1999 roku, jestem osobą niepełnosprawną. Choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie, padaczkę, porażenie wiotkie kończyn dolnych, pęcherz neurogenny nadczynny. Jestem osobą z upośledzeniem umysłowym, z utrudnionym kontaktem. Od urodzenia jestem pod stałą opieką specjalistów: neurologa, kardiologa, nefrologa itp. Poruszam się za pomocą wózka inwalidzkiego oraz kilka razy na dzień muszę być cewnikowany. Przeszedłem wiele operacji kręgosłupa oraz nóg i mam zastawkę komorowo-otrzewnową, która odprowadza płyn z głowy. Wymagam całodobowej opieki i nie jestem w stanie sam funkcjonować. Matka jest moim opiekunem, podaje mi leki, pomaga mi w jedzeniu, opiekuje się mną i pomaga jak może. Co kilka miesięcy muszę jeździć na kontrolę stanu zdrowia do specjalistów i wtedy rodzice muszą ponosić duże koszty transportu oraz leków, duże wydatki na pobyty w szpitalu, leczenie i rehabilitacje. Rodzice sami muszą mnie nosić raz na wózek a później na łóżko kilka razy na dzień, ponieważ sam nie jestem w stanie się poruszać a muszę być cewnikowany kilkakrotnie w ciągu dnia oraz przyjmować stałe leki. Ważę dużo, więc jest to spore wyzwanie dla rodziców a w szczególności dla mamy, która stale jest przy mnie od moich narodzin i poświęca się dla mnie. Bardzo proszę wszystkich ludzi o dobrym sercu by wsparli mnie i moja rodzinę. Potrzebuję pieniędzy na dalsze leczenie, leki, cewniki, sprzęt medyczny oraz na kosztowne transporty.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Trusiewicz, 6473 pomagacie mi Państwo żyć spokojniej i lepiej.Za każdą wpłatę będę bardzo wdzięczny.

PROSZĘ POMÓŻCIE MI

Za każdą wpłatę będę bardzo wdzięczny.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 520

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!