Nazywam się Adam Szukalski w dniu 06.08.2005 r. w wyniku wypadku komunikacyjnego doznałem urazu rdzenia kręgowego z niedowładem czterokończynowym byłem wówczas w bardzo ciężkim stanie.

Dzięki Poznańskiej Agencji Medycznej "Help", która wyposażyła mnie w respirator, dzięki któremu mogłem niezależnie oddychać była możliwość wypisania mnie po długim pobycie z szpitala do domu. Stałem się człowiekiem całkowicie zależnym od pomocy osób trzecich i stałej rehabilitacji. Poprzez ciężką pracę na turnusach z fizjoterapeutami pozytywnym efektem rehabilitacji jest odzyskanie części sprawności w rękach, nauczyłem się korzystać z telefonu oraz komputera przy pomocy specjalnej myszki. Gdyby nie ciągła i nieprzerwana rehabilitacja, która jest długa i kosztowna nie osiągnąłbym tego. Mam ogromne chęci oraz determinację by dążyć do samodzielności o sprawność. Więc zwracam się do ludzi dobrego serca z prośbą o pomoc i wsparcie. Wierzę, że fundusze, które przekażecie Państwo na moją rehabilitację oraz sprzęt do ćwiczeń, pomogą mi osiągnąć mój cel.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szukalski, 6349 umożliwią mi Państwo dalszą rehabilitację.

Za pomoc bardzo serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 542

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!