Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Adam Stachowicz

Nazywam się Adam Stachowicz, mam 53 lata. W wieku 21 lat uległem wypadkowi, w skutek którego musiałem przejść 3 operacje kończyn dolnych. W wieku 31 lat zacząłem chorować na spastyczny zanik mięśni kończyn dolnych...

Witam wszystkich! Nazywam się Adam Stachowicz, mam 53 lata. W wieku 21 lat uległem wypadkowi, w skutek którego musiałem przejść 3 operacje kończyn dolnych. W wieku 31 lat zacząłem chorować na spastyczny zanik mięśni kończyn dolnych. Moja aktywność fizyczna i praca w gospodarstwie rolnym spowolniła i tak szybki rozwój choroby. Obecnie poruszam się na wózku i w codziennym funkcjonowaniu jestem uzależniony od osób trzecich. W wyniku tej choroby mam przepukliny na kręgosłupie i jego zwyrodnienie, co powoduje nieustające bóle kończyn górnych, dolnych oraz bóle głowy. Pomimo choroby i czasem zwątpienia mam dla kogo żyć. Mój najmłodszy syn Michałek skończył trzy latka i życie też go nie rozpieszcza, choruje na szybko rozwijającą się skoliozę kręgosłupa. Jedna ze starszych córek również choruje na tę chorobę i miała trzy operacje kręgosłupa. Pomimo trudności życiowych chcę walczyć, dlatego też środki zgromadzone na subkoncie chcę przeznaczyć na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, leki, rehabilitację, wózek inwalidzki oraz na dostosowanie pomieszczeń mieszkania w celu poruszania się po nim tak, aby czuć się mniej zależnym od innych, ale też móc cieszyć się z życia oraz z pomocy niesionej innym.Pozdrawiam i z góry dziękuję za wsparcie z Państwa strony.

Będę wdzięczny za każdą złotówkę przekazaną na moje subkonto w Fundacji Avalon z dopiskiem Stachowicz,2194 oraz rozesłanie tego ogłoszenia wśród swoich znajomych.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 59
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a