Mam na imię Adam. W trzecim roku życia zdiagnozowano u mnie chorobę Charcota-Mariego-Tootha. Do 27 roku życia poruszałem się o własnych siłach lub pomagając sobie kulą ortopedyczną...

Mam na imię Adam. W trzecim roku życia zdiagnozowano u mnie chorobę Charcota-Mariego-Tootha. Do 27 roku życia poruszałem się o własnych siłach lub pomagając sobie kulą ortopedyczną. Aktualnie poruszam się na wózku inwalidzkim.Przekazane przez Państwa pieniądze, chciałbym wykorzystać na zakup platformy schodowej - pionowej, dzięki której bez problemu będę mógł pokonywać schody prowadzące do mojego domu, ponieważ aktualnie robię to na czworaka. Od 2017 roku mam również nową pasję – rugby na wózkach. Zawsze kochałem sport i rywalizację, a teraz mogę rywalizować z innymi niepełnosprawnymi sportowcami z całej Polski. Niestety sport osób niepełnosprawnych w Polsce jest jeszcze mało popularny przez  co większość musimy finansować z własnej kieszeni co powoduje kolejne obciążenia dla domowego budżetu.  

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO LEPSZEJ SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Roczniok, 4140 pomogą mi Państwo w powrocie do lepszej sprawności oraz rozwijaniu się w sporcie. Dodatkowo będzie to niezbędna pomoc na pokrycie kosztów rehabilitacji i potrzebnego sprzętu ułatwiającego codzienne funkcjonowanie. Za każdą pomoc serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1124

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!