Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Adam Matczak

W roku 2001 po niefortunnym skoku do wody doznałem urazu kręgosłupa. W wyniku wypadku zostałem sparaliżowany. Świat się zmienił, a ja musiałem się z tym pogodzić...

W roku 2001 po niefortunnym skoku do wody doznałem urazu kręgosłupa. W wyniku wypadku zostałem sparaliżowany. Świat się zmienił, a ja musiałem się z tym pogodzić. Dzięki intensywnej pracy kilku rehabilitantów „stanąłem na nogi”. Obecnie oprócz pracy zawodowej, uprawiam sport. Jestem zawodnikiem Polskiej Ligi w Rugby osób niepełnosprawnych. Jako osoba otwarta na innych nie mogłem też przejść obojętnie nad problemami innych osób. Jestem instruktorem dzieci i osób dorosłych niepełnosprawnych na wózkach. Pomagam im ucząc jak radzić sobie w życiu codziennym. Wówczas zapominam o problemach osoby patrzącej na świat z pozycji wózka inwalidzkiego. Zwracam się do ludzi dobrej woli, firm oraz instytucji o pomoc w realizacji marzeń sportowych. Moim celem jest utrzymanie oraz poprawianie dobrej kondycji fizycznej i doskonalenie nabytych umiejętności oraz życie jak inni. Przekazując 1% podatku pomożesz wesprzeć mnie w codziennych trudnościach, rehabilitacji oraz w rozwoju kariery sportowej.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Matczak, 3460 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

POMÓŻ MI W WALCE O SPEŁNIENIE SPORTOWYCH MARZEŃ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Matczak, 3460 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1068
Ulotkę wygenerowano: 24
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>