Pan Adam jest sympatycznym i niezwykle ciepłym człowiekiem. Mieszka z żoną i dziećmi. Prowadził aktywne życie, pracował, aby zaspokoić potrzeby rodziny. Niestety, od kilku lat jego stan systematycznie się pogarsza.

Cierpi na neuropatyczny ból kręgosłupa, dodatkowo znacznie pogorszyła się stabilizacja kolan. Pan Adam przeszedł operację kolana, jednak nie przyniosła ona ulgi. Obecnie każdy krok jest dla niego wyzwaniem. Niezbędne jest dalsze kosztowne leczenie, które wymaga systematyczności, stabilizatorów oraz wizyt u specjalistów. Pan Adam chciałby odzyskać możliwość swobodnego poruszania się, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc.

TWOJA POMOC MA ZNACZENIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOWALSKI,11274 pomagacie Panu Adamowi w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy za okazane serce.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1650

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!