Witam, nazywam się Adam i mam 26 lat. W marcu 2019 roku uległem wypadkowi w pracy, na skutek którego lekarze musieli amputować mi prawą rękę. Przez całe życie największą moją pasją był sport. Utrata ręki spowodowała, że większość rzeczy, które wcześniej wykonywałem bez żadnych problemów, nagle stały się dla mnie bardzo trudne lub wręcz niewykonalne.

Pomimo ciężkiej sytuacji w jakiej obecnie jestem nie poddaje się. Do uzyskania tak ważnej dla mnie samodzielności potrzebuję profesjonalnej, funkcjonalnej protezy. Dzięki niej będę mógł wrócić zarówno do pracy jak i do normalnego życia. Jednak zakup ten jest bardzo kosztowny, dlatego razem z żoną zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w walce z przeszkodami dnia codziennego.

POMÓŻ MI WALCZYĆ O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kata, 12248 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu, rehabilitacji oraz zakupie profesjonalnej protezy ręki.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 322

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!