Kamil Szczęśniak, 25lat. Jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół.
Nasze życie zmieniło się całkowicie kiedy dowiedzieliśmy się, iż nasza wspaniała córka Kinga ma guza mózgu. W jednej sekundzie szczęście stało się przeszłością. Guz był ogromny, blokował przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego powodując silne wodogłowie.
Nazywam się Lilianna Marciniak. Urodziłam się bez prawego przedramienia. Pomimo mojej niepełnosprawności wraz z mężem prowadziłam gospodarstwo rolne. Na początku 2013 roku po długiej chorobie nowotworowej mój mąż zmarł.
Mam na imię Hania. W lipcu skończyłam 3 latka. Stwierdzono u mnie nadmierną wiotkość mięśniowo stawową oraz hipermobilność.
Nazywam się Staszek Hoppe i mam 25 lat. W sierpniu 2016r. w wypadku komunikacyjnym doznałem uszkodzenia rdzenia kręgowego, w wyniku którego zostałem sparaliżowany od pasa w dół...
Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc dla naszej córki Beaty Mól, która choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe.
Stasiu urodził się w 2004r. Jest wcześniakiem, ma wzmożone napięcie mięśniowe, niedotlenienie okołoporodowe, porażenie czterokończynowe, padaczkę, słabo widzi.
Nazywam się Dorota Piękoś. Mam 36 lat i jestem niewidoma od 2 roku życia.
Krzysztof choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe. Krzysztof nie chodzi, nie mówi, jest dzieckiem leżącym, wymagającym pomocy innych w codziennych czynnościach,  korzystającym z rehabilitacji, która jest niezbędna przy jego schorzeniu...
Kamila ma 37 lat, mając 5 miesięcy zachorowała na zapalenie płuc, potem pojawiły się ropnie skóry na głowie, a po 2 tygodniach dostała pierwszych drgawek. Ciągle nawracające drgawki ją osłabiały i doprowadziły do uszkodzenia mózgu.
Mam 42 lat. W 2015 Przeszłam operację dwóch tętniaków podpajęczynówkowych. Nastąpił całkowity niedowład ciała oraz utrata mowy...
Dzień dobry, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo po kompresyjnym złamaniu kręgosłupa i chorobie nowotworowej z niedowładem ruchu. Ze względu na fakt niedowładów nie jestem w stanie samodzielnie sobie radzić, stąd ma prośba o pomoc.
Nazywam się Krzysztof Lewicki. W 2004 roku uległem wypadkowi, którego następstwem była pourazowa amputacja kończyny dolnej na wysokości uda.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie dla naszej Żony, Mamy i Babci - Haliny Lichockiej, która po pęknięciu tętniaka (w nocy z 19 na 20 października 2014 roku) i rozległym wylewie krwi do mózgu walczy o powrót do zdrowia...
Nazywam się Dawid Bujny mam 9 lat i jestem wesołych energicznym chłopcem. Niestety na codzien zmagam się z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!