Piotr Lechański

Fizjoterapeuta Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Portret Piotra Lechańskiego

Zajmuje się

Specjalizuje się w pracy z pacjentami z problemami neurologicznymi i ortopedycznymi a także urazami czy przeciążeniami narządu ruchu, zwłaszcza stawu kolanowego. Prowadzi także zajęcia z Cross treningu i Samodzielni w Terenie.

Z Fundacją Avalon związany od 2020 roku.

Wykształcenie

Absolwent Fizjoterapii Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.

Kursy

Kinesio taping fundamentals and advanced (KT1 & KT2), Terapia dysfunkcji powięziowych, Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo – powięziowe z anatomią palpacyjną, Kolano Najskuteczniejsze Interwencje Fizjoterapeutyczne, Kurs podstawowy koncepcji PNF, Koncepcja Maitland – poziom 1, IBITA Bobath dla dorosłych, Koncepcja Maitland – poziom 2a (w trakcie realizacji).

Prywatnie

Lubi aktywnie spędzać czas – gra w squasha i tenisa, zimą jeździ na nartach. Jest pasjonatem escape room’ów.