Maria Sadowska

Fizjoterapeutka Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Maria Sadowska

Zajmuje się

W Fundacji Avalon zajmuje się rehabilitacją pacjentów głównie ze schorzeniami o podłożu neurologicznym i ortopedycznym. Z przyjemnością angażuje się w pracę z pacjentami zarówno polskojęzycznymi, jak i ukraińsko-, rosyjsko- czy francuskojęzycznymi.

W fundacji od lipca 2022.

Wykształcenie

Absolwentka AWF w Białej Podlaskiej (studia licencjackie) oraz AWF w Gdańsku (studia magisterskie).

Kursy

Ukończyła takie szkolenia jak Bobath dla dorosłych (kurs podstawowy i rozwijający), PNF (kurs podstawowy i rozwijający), pływanie wg koncepcji Halliwick, kinesiotaping. A ponadto jest dyplomowanym technikiem masażystą. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą (Francja), pracując w centrach rehabilitacji, gabinetach prywatnych, ośrodkach opieki nad pacjentami geriatrycznymi oraz uzdrowiskach.

Prywatnie

Lubi kontakt z ludźmi, podróże, jazdę na rowerze i pływanie. Z uśmiechem na twarzy patrzy w przyszłość.