Karolina Ciwantuch

Fizjoterapeutka Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Portret Karoliny- Cwantuch

Zajmuje się

Specjalizuje się w pracy z pacjentami z problemami głównie neurologicznymi oraz ortopedycznymi. W pracy z pacjentem stawia na jego samodzielność oraz niezależność, zawsze starając się rozszerzać swój warsztat terapeutyczny.

Z Fundacją Avalon związana od 2014 roku.

Wykształcenie

Absolwentka studiów licencjackich oraz magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Absolwentka studiów licencjackich w Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalnością oligofrenopedagogika.

Kursy

Ukończyła liczne kursy specjalistyczne m.in. PNF Basic, Terapia Manualna wg. Szkoły Niemieckiej, Anatomy Trains, Terapia w wodzie wg. Koncepcji Hallwick. Była uczestniczką licznych konferencji, warsztatów, klinicznych praktyk medycznych oraz wolontariatów.

Prywatnie

Mama dwójki dzieci oraz zapalona miłośniczka spacerów, wycieczek rowerowych i pływania.