Przejdź do głównej zawartości

Maciej Pominkiewicz

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Pominkiewicz, 15094
KRS
0000270809

O mnie

Jednego dnia jesteśmy sprawni i realizujemy marzenia. Nagle, niespodziewanie świat wywraca się do góry nogami. Zatrzymanie, totalny zastój i bezsilność, tak właśnie stało się po moim wypadku.
Wybudzając się ze śpiączki, będąc w pełni uzależniony od innych ludzi, podjąłem decyzję że się nie poddam i zacząłem moją „Walkę o sprawność”. Realizuję ją poprzez intensywne treningi i aktywne spędzanie czasu. „Wydzieram życiu” każdy kawałek samodzielności jaki jest możliwy do uzyskania. Równocześnie chcę promować ruch, turystykę i sport wśród osób niepełnosprawnych. Aby to osiągnąć niezbędny jest między innymi: transport, sprzęt oraz wsparcie osób sprawnych. Nazywam się Maciej Pominkiewicz. Jeśli wierzycie w moją drogę zapraszam Was do wsparcia moich celów. Dzięki Wam będę mógł realizować kolejne wyprawy, pokonywać bariery i pokazywać niepełnosprawnym świat, który jest czasami tuż obok na wyciągnięcie ręki.
Przekazując 1,5% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pominkiewicz, 15094 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Moja wizytówka

Moja ulotka

Pobierz e-pity

Wspierane urządzeniaPlatformy programy e-pity

Odsłon: 493
Ilość pobrań: 19

Jak możesz mi pomóc?

1
Podaj swoje dane
2
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
3
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Pominkiewicz, 15094
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected]

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.