Mam na imię Zosia. Mam 11 lat, dwóch młodszych braci i... cukrzycę typu I. Od 5-ciu lat przyjmuję insulinę a moje życie jest uzależnione od wyników poziomu cukru we krwi...

Mam na imię Zosia. Mam 11 lat, dwóch młodszych braci i ... cukrzycę typu I. Od 5-ciu lat przyjmuję insulinę a moje życie jest uzależnione od wyników poziomu cukru we krwi.Lekarze mówią, że będę chora do końca życia i muszę utrzymywać poziom cukru na odpowiednim poziomie, aby odsunąć w czasie powikłania, które wcześniej czy później dotykają każdego chorego na tą straszną chorobę.Łatwo nie jest. Muszę mierzyć cukier kilka - kilkanaście razy na dobę. Im więcej pomiarów, tym lepsze wyrównanie glikemii.Bardzo pomocne są nieinwazyjne glukometry i systemy ciągłego monitorowania glukozy.Takie urządzenia alarmują o niskich cukrach (spadki są bardzo niebezpieczne zwłaszcza w nocy) i ułatwiają życie z cukrzycą. Problem w tym, że są bardzo drogie...

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sejfried, 7621 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 379

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!