Przejdź do głównej zawartości

Zenon Ziółkowski

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Ziółkowski, 12403
KRS
0000270809

O mnie

Jestem Zenek mam 55 lat. 8 kwietnia 2019 r. przeszedłem udar krwotoczny. Walczyłem o życie, przeszedłem rehabilitację w prywatnym ośrodku.
Nie poddaję się od 3 lat walczę w domu oraz na rehabilitacjach w ośrodkach stacjonarnych. Rehabilitanci, logopedzi i wielu innych specjalistów wspomaga mnie w walce o zdrowie, sprawność fizyczną i powrót do mowy. Efekty tej ciężkiej pracy są widoczne: samodzielnie oddycham, samodzielnie jem, siadam przy niewielkiej pomocy, nauczyłem się obsługi wózka elektrycznego co daje mi niewielką samodzielność. Ostatnio przeszedłem 3 metry przy wsparciu, był to wysiłek nie do opisania, ale motywacja ogromna. Mowa powolutku powraca pojedyncze słowa, wypowiadam proste zdania. Jednak dalszym ciągu potrzebuję intensywnej rehabilitacji i zajęć logopedycznych.
Proszę o pomoc i wsparcie finansowe na dalsze leczenie i rehabilitację.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZIÓŁKOWSKI, 12403 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie. Dziękuję, Zenek z Rodziną.
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Moja wizytówka

Moja ulotka

Pobierz e-pity

Wspierane urządzeniaPlatformy programy e-pity

Odsłon: 850
Ilość pobrań: 23

Jak możesz mi pomóc?

1
Podaj swoje dane
2
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
3
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Ziółkowski, 12403
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected]

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.