Zbigniew Brzezewski to wspaniały Mąż, ukochany Tata pięciorga dzieci. Zawsze pełen energii, uśmiechu i humoru, oparcie dla całej Rodziny. Po prostu dobry człowiek. Wszystko zmieniło się 02.06.2018r. nastąpiło zatrzymanie krążenia na skutek zawału podwsierdziowego.

Spędził kilka miesięcy na OIOM-ie, gdzie wygrał walkę o życie. Dziś próbuje komunikować się za pomocą wzroku lecz nie może ruszać kończynami, leży nieruchomo. Karmiony jest poprzez PEG, oddycha samodzielnie oraz przełyka pierwsze posiłki. Prosimy, pomóż nam zawalczyć o jego życie. Potrzebna jest żmudna, kosztowna i specjalistyczna rehabilitacja oraz opieka medyczna. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie do Państwa.

POMÓŻMY ZBYSZKOWI WRÓCIĆ DO PEŁNEJ ŚWIADOMOŚCI I SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Brzezewski, 9945 pomagacie Państwo Zbyszkowi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1816

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!