×

Wyszukiwarka

Najczęściej wyszukiwane

Przejdź do głównej zawartości

Wojciech Pachucki

Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.

Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Pachucki, 3487
KRS
0000270809

O mnie

Nazywam się Wojciech Pachucki. Od ponad 30 lat choruję na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Zbieram pieniążki na rehabilitację i leki, które przekraczają moje skromne możliwości finansowe. Dziękuję wszystkim ludziom o cudownych sercach za wsparcie jakie mi okazujecie. Bardzo, bardzo dziękuję i proszę nie zapominajcie o mnie. Niech dobry Pan Bóg darzy wszystkich zdrowiem.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pachucki, 3487 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Wojciech Pachucki

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania

Odsłon: 5443
Ilość pobrań: 42

Przekaż darowiznę

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Żegańska 21/23, 04-713 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Pachucki, 3487
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane
Administrator nie udostępnia podanych danych kontaktowych (adres mailowy, numer telefonu) osobom trzecim, w tym beneficjentom.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Żegańskiej 21/23, 04-713 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Rozwiń

Inne formy wsparcia

Zorganizuj zbiórkę