Nasz synek Wojtuś zachorował mając niespełna 2 latka. Zaczęła się walka z nowotworem krwi - ostrą białaczką szpikową. Trwała ona długo, ale wytrwaliśmy do przeszczepu. 23.10.2020 Wojtuś dostał nowe życie, szpik od niespokrewnionego dawcy, ale to nie był koniec, a początek nowych zmagań.

Powikłania, złe samopoczucie, rozłąka, obawa o zdrowie i życie synka i niestety o to czy wystarczy pieniędzy na leczenie. Byliśmy i jesteśmy gotowi na walkę o Wojtusia do końca, jedyne na co nie przygotował nas los, to koszty leczenia, leków i pobytów w szpitalu. Niestety oszczędności szybko się kończą, dlatego prosimy o pomoc.

PROSIMY, POMÓŻ WOJTUSIOWI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NAPIERKOWSKI,13967 pomagacie wrócić Wojtusiowi do zdrowia i wspieracie w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuje, Wojtuś z rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4584

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!