Mam na imię Wioletka. Urodziłam się sześć lat temu z zespołem Downa. Już w pierwszych dniach mojego życia przeszłam operację z powodu niedrożności przewodu pokarmowego...

Mam na imię Wioletka. Urodziłam się sześć lat temu z zespołem Downa. Już w pierwszych dniach mojego życia przeszłam operację z powodu niedrożności przewodu pokarmowego. Cztery miesiące później miałam operację kardiochirurgiczną. To wszystko opóźniło mój rozwój psychoruchowy. Od urodzenia biorę leki i jeżdżę na różne zajęcia wspomagające. Jestem cierpliwa i chętnie uczę się pod okiem Pani pedagog, logopedy, psycholog, rehabilitantki. Dodatkowo w 2017r. wykryto u mnie epilepsję i celiakię - chorobę, przez którą do końca życia będę musiała stosować kosztowną dietę bezglutenową. Dziś jestem dziewczynką, która bardzo lubi chodzić do przedszkola, przyjemność sprawia mi zabawa z rówieśnikami. W szkole wszyscy dbają o mój rozwój umysłowy,  ruchowy i każdego dnia przyjmują mnie z otwartym sercem i ramionami. Dzięki temu, że spotykam wspaniałych ludzi na swojej drodze, mogę się rozwijać, a swoim uśmiechem codziennie dziękuję za każdy gest i wsparcie. Bardzo kocham moją mamę i tatę za to, że dali mi życie i pozwolili przyjść na świat. Choć inaczej wyglądam, wolniej się rozwijam i mam jeden dodatkowy chromosom, to wszystko pozwala mi patrzeć na ludzi sercem, nie oczami. Może i Ty popatrzysz na mnie w taki sposób?  POMÓŻ MI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bochenek, 7032 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 437

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!