Zwracam się z prośbą o pomoc dla Wiktorii. Wiktoria choruje od urodzenia na nieuleczalną, ciężką postać artrogrypozy. Jest to choroba zajętych wszystkich mięśni oraz sztywność stawów.

Dziewczynka przeszła już kilka operacji kończyn dolnych w Polsce i w Niemczech. Obecnie Wiktoria jest po ciężkich operacjach rekonstrukcji stawów biodrowych i prawego stawu kolanowego w USA. Aby osiągnąć sukces, potrzebuje wsparcia na dalsze leczenie, ortezy oraz intensywną rehabilitację. Dzięki Wam, ludziom wielkiego serca, będzie możliwe spełnienie największego marzenia Wiktorii, jakim jest samodzielne chodzenie.

POMÓŻ WIKTORII W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Matysiak, 3163 pomagasz Wiktorii w rehabilitacji, walce o sprawność oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 820

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!