Wiktoria urodziła się z wodogłowiem (wstawiono zastawkę komorowo-przedsionkową), zespołem Arnolda Chiariego, padaczką, wadą rozwojową jelit (zaopatrzona w stomię).

Będąc jeszcze w moim brzuszku przeszła dwa zabiegi założenia shuntu do główki. Od urodzenia do tej pory Wiktorka bardzo często przebywa w szpitalach, mimo że ma dopiero 5 lat przeszła wiele operacji główki i brzuszka. Pierwsze 2 lata życia była karmiona PEG-PEJem i na koniec BROVIAC’kiem dożylnie, ale już od 3 lat je doustnie. Dzięki woli walki, której pozazdrościłby niejeden dorosły oraz wytrwałości jest ciągle z nami. Wiktorka mimo swoich chorób jest bardzo pogodnym dzieckiem, wytrwale pracuje nad tym, żeby być sprawną.

POMÓŻCIE WIKTORII WALCZYĆ Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BIAŁECKA, 11535 wspieracie Wiktorię w codziennym funkcjonowaniu i powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2406

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!