22 lata temu straciłem nerki. 4 lata temu, podczas dializ dostałem udaru krwotocznego. Niedawno przeszedłem wstrząs septyczny, jakby dotychczasowych seps było mało. Mam problem z niskim ciśnieniem i trującym mnie potasem, a przede wszystkim z prawostronnym paraliżem i afazją.

Pomimo to nie daję za wygraną i dzięki otrzymanemu wsparciu robię postępy. Wprawdzie jeszcze samodzielnie nie stoję i nie chodzę, z mową też mam problem, ale z ostatnio zakupioną ortezą robię postępy w pionizacji, a to bardzo przybliża mnie do marzenia jakim jest: pieszy spacer z miłością mego życia, czyli żoną Anetką i córeczką Julią. Bez pomocy finansowej będzie to bardzo trudne.

POMÓŻ MI STANĄĆ NA NOGI

Przekazując 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Próchniak, 7581 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1571

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!