Przejdź do głównej zawartości

Tomasz Koniew

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Koniew, 4907
KRS
0000270809

O mnie

Do 30. roku życia było świetnie. Potem wydarzyło się coś dziwnego. Zacząłem słabnąć. Dziś mogę podnieść kota, ale żony - już nie. Jestem jak bokser pozbawiony mięśni, który walczy w ringu z mistrzem świata. Miopatia mitochondrialna wysysa ze mnie energię. A z mięśni spuszcza powietrze. Chce mnie pokonać, ale ja mam inne plany. Zamierzam ją spowolnić i osłabić. Do tego jednak potrzebne mi są rehabilitacja i odpowiednie suplementy diety. Dzięki temu moje komórki zaczną wreszcie produkować energię. Teraz produkują jej tyle, co kot napłakał. Ten sam kot, którego jeszcze (!) jestem w stanie unieść. Miopatia nigdy się nie poddaje. Ale ja – też nie! Chcesz pomóc mi znokautować miopatię?


Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Koniew, 4907 ułatwiasz mi nierówną walkę z czasem.


Więcej informacji o tej niezwykle rzadkiej chorobie znajdziesz tutaj: www.miopatia.pl

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Moja wizytówka

Moja ulotka

Pobierz e-pity

Wspierane urządzeniaPlatformy programy e-pity

Odsłon: 4759
Ilość pobrań: 76

Jak możesz mi pomóc?

1
Podaj swoje dane
2
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
3
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Koniew, 4907
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.