Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Tadeusz Krzeszewski

Drodzy Państwo, Tadeusz ma 59 lat. Ten kochany mąż, tatuś, dziadek i teść, dobry sąsiad i kolega, nigdy nie odmawiał pomocy. Teraz sam jej potrzebuje...

Drodzy Państwo, Tadeusz ma 59 lat. Ten kochany mąż, tatuś, dziadek i teść, dobry sąsiad i kolega, nigdy nie odmawiał pomocy. Teraz sam jej potrzebuje. W maju 2015r. uległ nieszczęśliwemu wypadkowi - doznał zawału serca i udaru mózgu. Nastąpiło zatrzymanie krążenia w wyniku tego Tadziu zapadł w śpiączkę. Lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie. Szczęśliwie po trzech tygodniach pobytu w szpitalu, z rurką w tchawicy i sondą dojelitową, w stanie wegetatywnym, został wypisany do domu. Do dnia dzisiejszego przebywa  pod stałą i troskliwą opieką rodziny. Dzięki bliskim i rehabilitacji prowadzonej w ramach NFZ, jego stan uległ poprawie. Obecnie czuje, widzi i słyszy co się wokół niego dzieje. Na pewno pragnąłby uczestniczyć w I Komunii Świętej swojej jedynej wnuczki i chrzcinach najmłodszego wnuka. Tadeuszowi do powrotu do zdrowia i spełnienia jego skromnych pragnień, niezbędna jest intensywna i bardzo kosztowna rehabilitacja.  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Dlatego, też zwracamy się z całą rodziną, do wszystkich osób dobrej woli i wielkiego serca, z prośbą o pomoc finansową, którą można wyrazić, poprzez przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Krzeszewski, 6321 na leczenie i rehabilitację Tadeusza. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie gesty dobrej woli.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2553
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>