Marzę o tym, by znów płynnie mówić, biegle pisać i czytać, aby wróciły moje dawne sprawności i samodzielne życie. Nazywam się Sylwester Grzyb. W lipcu 2013 roku przeszedłem rozległy niedokrwienny udar lewej półkuli mózgu.

Dla ratowania życia, usunięto mi część kości czaszki. Wystąpiło prawostronne porażenie ciała. Nie mogłem się poruszać, mówić, nie rozumiałem najprostszych komunikatów. Wszystkiego uczyłem się od nowa. Rehabilitacja po udarze mózgu to powolny i wieloletni proces. Jestem pod stałą opieką wielu specjalistów m.in. neurologa, kardiologa, gastrologa. Stale przyjmuję leki. Niezbędna jest również specjalistyczna rehabilitacja, zwłaszcza neurologopedyczna i neuropsychologiczna.

POMÓŻCIE MI W DĄŻENIU DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRZYB, 5689 pomożesz mi w codziennym mierzeniu się z rzeczywistością.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 593

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!