Nazywam się Sławomir Jurkiewicz, mam 43 lata. Choruję na bardzo rzadką, genetyczną i nieuleczalną chorobę ATAKSJĘ RDZENIOWO-MÓŻDŻKOWĄ. W wyniku choroby mam problemy z utrzymaniem równowagi, trudności z koordynacją ruchową i mową

Na ataksję nie ma lekarstwa, jest nieuleczalna i prowadzi do inwalidztwa. Chciałbym walczyć z chorobą, by jak najdłużej być samodzielnym. Można spowolnić rozwój choroby poprzez systematyczną rehabilitację. Nie mogę już pracować i nie stać mnie na koszty rehabilitacji. Dzięki rehabilitacji mógłbym utrzymać sprawność ruchową jak najdłużej.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O JAK NAJDŁUŻSZĄ SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jurkiewicz,12183 pomagacie mi Państwo walczyć z chorobą oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 240

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!