Witam serdecznie kochani Darczyńcy! Mam na imię Sebastian urodziłem się w Tarnowskich Górach mam 43 lata. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną.

Neuropatia ruchowa czuciowa charakteryzująca się powolnym, postępującym zanikiem mięśni strzałkowych, osłabieniem odruchów skokowych i opadającymi stopy. Choroba towarzyszy mi od zawsze, dlatego nie wiem, jak wygląda życie bez dolegliwości i ograniczeń. Wychodzę z założenia, że bez względu na wszystko warto żyć na 100 procent. Każdy dzień to nowa szansa. Szansa na czynienie świata lepszym. Dla siebie i innych. Świat mnie nie przeraża, wręcz przeciwnie, fascynuje. I choć codziennie zmagam się z przeciwnościami, wiem, że żyje dokładnie tak, jak powinienem.

DZIAŁAJMY RAZEM !

Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOWOL, 10836 pomagasz mi dojść do sprawności oraz wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry dziękuje za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 724

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!