Przejdź do głównej zawartości

Robert Świerczewski

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Świerczewski, 2475
KRS
0000270809

O mnie

Nazywam się Robert Świerczewski, choruję na miażdżycę zarostową tętnic kończyn dolnych. Po licznych zabiegach i operacjach straciłem obie nogi.

Poruszam się na wózku, co jest trudne w nieprzystosowanym mieszkaniu. Potrzebuję środki na regularną rehabilitację i sprzęty ułatwiające mi funkcjonowanie w życiu codziennym. Siedzenie na wózku powoduje silne stany zapalne kikutów co wiąże się z częstymi badaniami USG i zastrzykami, które robię prywatnie. Od lat cierpię z powodu bólów fantomowych, a leki na te bóle nie są refundowane. Siedzenie od lat na wózku przyczyniło się do cukrzycy, nadciśnienia i problemów kardiologicznych więc zakup leków pochłania lwią część mojej niskiej renty. Pomóżcie mi odzyskać wiarę i nadzieję na lepszy los. Chciałbym prowadzić normalne życie i spełniać swoje pasje i marzenia.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŚWIERCZEWSKI, 2475, które trafia na moje subkonto pomożecie mi w codziennym funkcjonowaniu, zakupie sprzętów i leków oraz opłaceniu rehabilitacji. Z góry Dziękuję za każdą pomoc i wsparcie.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania

Odsłon: 1821
Ilość pobrań: 30

Przekaż darowiznę

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Świerczewski, 2475
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Zorganizuj zbiórkę