Nazywam się Robert mam 35 lat. Jestem mężem Moniki, z którą mam dwoje dzieci: Alicję i Kornelię. W pierwszej dekadzie marca 2016r. nasiliły się dolegliwości z pozoru błahe, ale byłem spokojny, bo od roku leczyłem się na zatoki...

Nazywam się Robert mam 35 lat. Jestem mężem Moniki, z którą mam dwoje dzieci: Alicję i Kornelię. W pierwszej dekadzie marca 2016r. nasiliły się dolegliwości z pozoru błahe, ale byłem spokojny, bo od roku leczyłem się na zatoki...

Nazywam się Robert mam 35 lat. Jestem mężem Moniki, z którą mam dwoje dzieci: Alicję i Kornelię. W pierwszej dekadzie marca 2016r. nasiliły się dolegliwości z pozoru błahe, ale byłem spokojny, bo od roku leczyłem się na zatoki w miejscowym ośrodku zdrowia. Z czasem pojawił się nowy problem, podwójne widzenie. Dostałem skierowanie na SOR do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, gdzie wykonano tomografię głowy. Okazało się, że w lewym płacie czołowym znajduje się dużych rozmiarów guz. 14 marca 2016r. przeprowadzono operację, po której lekarz informuje mnie, że są wyniki badania guza: to gwiaździak anaplastyczny III stopnia. Zaczynam szukać pomocy w Poznaniu, w maju trafiam na oddział radioterapii w Wielkopolskim Centrum Onkologii i zaczynam leczenie. W czwartym tygodniu chemioterapii, ze względu na bardzo złe wyniki, zapada decyzja o zaprzestaniu podawania mi chemii. Na szczęście mogę być w dalszym ciągu poddawany radioterapii. Z początkiem lipca wyniki stabilizują się i wracam do domu, nadal jestem pod kontrolą radioterapeuty, chemioterapeuty, neurologa, neurochirurga, onkologa oraz lekarza rodzinnego. Nareszcie w domu! Muszę coś zrobić, aby zapobiec wznowie guza! Szukając różnych form leczenia natrafiłem na prof. Goldbrunnera z kliniki Magforce. Profesor stosuje metodę prewencyjną NANOTHERM, która polega na tym, iż wykonuje się szczelinę w bliźnie pooperacyjnej i wprowadza się do miejsca po wyciętym guzie cewnik z nanocząsteczkami żelaza Fe, po czym wprawia się je w mikrodrgania, co powoduje podgrzanie tychże do temp. około 65 st.C. Tak potraktowane komórki nowotworowe po prostu obumierają. Jednak napotkałem na przeszkodę, okazały się nią pieniądze. Koszt wykonania jednego cyklu jest ogromny do tego dochodzą koszty związane z dojazdem noclegiem.. Choroba spowodowała, że przekonałem się osobiście czym jest przyjaźń, życzliwość oraz pomoc. Nie zawiodłem się na rodzinie, przyjaciołach oraz znajomych. Wierzę, że powodowani tymi jakże szlachetnymi ludzkimi postawami zdołacie mi pomóc, wspierając mnie duchowo i finansowo. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rekosz, 6033 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 513

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!