Przejdź do głównej zawartości

Rafał Rycyrs

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Rycyrs, 3726
KRS
0000270809

O mnie

Witam serdecznie, mam na imię Rafał. Jako szesnastoletni chłopak, przez niefortunny skok do wody, złamałem kręgosłup szyjny. Skutkiem tego jest czterokończynowe porażenie.

Poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim, staram się żyć i funkcjonować normalnie. Jednak niepełnosprawność, z którą się borykam, robi swoje i z każdym rokiem mój stan zdrowia widocznie się pogarsza, ale się nie poddaję i walczę z przeciwieństwami losu. W styczniu 2021r. dowiedziałem się, że mój kręgosłup na odcinku piersiowym jest w opłakanym stanie. Wykryto u mnie dwie krytyczne przepukliny, które to uciskają na rdzeń i powodują całkowity ucisk rdzenia. Następstwem tego straciłem całkowicie czucie kończyn dolnych, jak również ucisk na nerwy sprawia, że ból jest nie do zniesienia.

Przyłącz się i wesprzyj mnie w walce.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rycyrs, 3726 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i zmaganiach z niepełnosprawnością oraz uldze w bólu.

Za każdy dar serca serdecznie dziękuję.
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Moja wizytówka

Pobierz e-pity

Wspierane urządzeniaPlatformy programy e-pity

Odsłon: 6875
Ilość pobrań: 69

Jak możesz mi pomóc?

1
Podaj swoje dane
2
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
3
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Rycyrs, 3726
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.