Nazywam się Przemysław Chowra. W 2010 r. zdiagnozowano u mnie Stwardnienie Rozsiane. Choroba, jak wyrok, która nieuchronnie prowadzi do kalectwa...

Nazywam się Przemysław Chowra. W 2010 r. zdiagnozowano u mnie Stwardnienie Rozsiane. Choroba, jak wyrok, która nieuchronnie prowadzi do kalectwa. U mnie objawia się ograniczoną sprawnością rąk oraz sztywnością nóg i silnymi bólami. Poza tym są jeszcze inne dolegliwości, dość przykre i wstydliwe, które utrudniają mi funkcjonowanie. Przeraża mnie myśl o całkowitej niepełnosprawności. Tym bardziej, że poza mną od wielu lat choruje także moja żona – przewlekle leczona chemioterapią i sterydami. Cierpi na martwicze zapalenie małych tętnic – Ziarniniak Wegenera. Jest to choroba nieuleczalna i bezpośrednio zagrażająca jej życiu. Bym mógł jak najdłużej zachować sprawność fizyczną, niezbędna jest rehabilitacja. Najlepsze efekty dają kompleksowe zabiegi prowadzone w specjalistycznym ośrodku leczniczym, wyspecjalizowanym w rehabilitacji chorych na SM. Niestety, są one bardzo kosztowne, a obydwoje z żoną jesteśmy na rencie. Dlatego zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów leczenia.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Chowra, 2549 wspieracie mnie Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą. Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z CHOROBĄ


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 640

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!