Nazywam się Piotr Podemski. Mam 54 lata. W 2016 r., po wielu konsultacjach, zdiagnozowano u mnie nieuleczalną, postępującą chorobę neurologiczną- stwardnienie zanikowe boczne (SLA)...

Nazywam się Piotr Podemski. Mam 54 lata. W 2016 r., po wielu konsultacjach, zdiagnozowano u mnie nieuleczalną, postępującą chorobę neurologiczną- stwardnienie zanikowe boczne (SLA). Choroba niszczy komórki odpowiedzialne za pracę mięśni, w tym mięśni oddechowych. SLA ma różne tempo postępowania. Obecnie jedyną szansą na opóźnienie dalszego postępu choroby jest dla mnie rehabilitacja i przeszczep komórek macierzystych. Terapia jest bardzo droga dlatego będę wdzięczny za każdą pomoc. Nie załamuję się i walczę.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Podemski, 6484 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 573

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!