Był rok 2016. To był zwyczajny, mały zabieg chirurgiczny. Znieczulenie w kręgosłup nie zadziałało, więc dostałem narkozę. Po wybudzeniu wszystko było ok. Odliczałem czas do wyjścia. Po dwóch godzinach od wybudzenia dostałem paraliżu i ogłuchłem. Potem straciłem przytomność.

W badaniach stwierdzono mieloradikulopolineuropatię. Zanikły mi prawie wszystkie mięśnie, ucierpiał rdzeń i mózg. Od ponad 3 lat dzięki regularnej, prywatnej rehabilitacji, 3 razy w tygodniu po 3 godziny, wracam powoli do zdrowia. Obecnie uczę się chodzić przy balkoniku w ortezach. Rehabilitacja jest możliwa wyłącznie dzięki Waszej hojności, bo jej koszt jest bardzo wysoki.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Koperwas, 6567 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2506

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!