Witam. Nazywam się Paweł Kucharczyk, mam 27 lat. W 2013 roku zachorowałem na złośliwy nowotwór jądra prawego z przerzutami na kręgosłup oraz do płuc...

Witam. Nazywam się Paweł Kucharczyk, mam 27 lat. W 2013 roku zachorowałem na złośliwy nowotwór jądra prawego z przerzutami na kręgosłup oraz do płuc i do przestrzeni zaotrzewnowej. Od tego momentu poruszam się na wózku inwalidzkim. Po długiej chemii walkę z nowotworem wygrałem, lecz nabawiłem się ciężkich odleżyn. Mimo swojej niepełnosprawności staram się normalnie funkcjonować, lecz brakuje nam funduszy. Chciałbym was prosić o wsparcie finansowe oraz przekazanie swojego 1% z podatku z którego pieniążki chciałbym przeznaczyć na zakup lekarstw, środków opatrunkowych i pokrycie kosztów rehabilitacji. Pomóż mi walce o lepsze jutro dla mnie i dla mojej rodziny.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kucharczyk, 2788 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o lepsze jutro.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 345

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!