Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paweł Gański

Witam!!! Nazywam się Paweł Gański. W październiku 2012 roku doznałem bardzo poważnego wylewu krwi do mózgu w wyniku pęknięcia naczyniaka. Po zaawansowanej interwencji neurochirurgicznej długo przebywałem na oddziale intensywnej opieki medycznej...

Witam!!! Nazywam się Paweł Gański. W październiku 2012 roku doznałem bardzo poważnego wylewu krwi do mózgu w wyniku pęknięcia naczyniaka. Po zaawansowanej interwencji neurochirurgicznej długo przebywałem na oddziale intensywnej opieki medycznej, a następnie na oddziale neurochirurgii. W wyniku udaru obciążony jestem głębokim niedowładem spastycznym lewej strony ciała, jak również mam poważne problemy natury neuropsychologicznej. Moje życie uległo ogromnej zmianie. Choroba spowodowała całkowitą niezdolność do pracy i zależność od osób trzecich.Kilkanaście tygodni w ośrodku rehabilitacyjnym w pewnym stopniu usprawniły moje ciało i mózg, ale jeszcze długa droga przede mną. Wierzę, że państwa pomoc pomoże mi zebrać środki finansowe na dalsza rehabilitację, leczenie i zakup sprzętu. Tylko kontynuacja kompleksowego leczenia pozwoli mi na utrzymanie postępów, które osiągnąłem dzięki dotychczasowej rehabilitacji i osiągnięcie takiego stanu zdrowia, by w jakimkolwiek stopniu stać się samodzielnym człowiekiem. Niestety koszt leczenia przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do wszystkich znajomych i nieznajomych o ciepłym sercu z prośbą o wsparcie mojej ciężkiej pracy i starań mojej rodziny.  

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gański, 2145 pomagacie mi państwo w powrocie do wspaniałego życia, którym cieszyłem się przed chorobą. Z góry dziękuję za wsparcie!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 350
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a