Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paulina Zajączkowska

Paula, 28-letnia mama Wiktorii, w lipcu 2015 roku uległa wypadkowi, który zmienił życie całej jej rodziny. Doznała tak licznych obrażeń, że została zaklasyfikowana jako przypadek nierokujący żadnych nadziei - bez szans na przeżycie. Jednak Pan Bóg zdecydował inaczej i po kilkumiesięcznej śpiączce wybudziła się zupełnie świadoma lecz niezdolna do samodzielnego funkcjonowania...

 Paula, 28-letnia mama Wiktorii, w lipcu 2015 roku uległa wypadkowi, który zmienił życie całej jej rodziny. Doznała tak licznych obrażeń, że została zaklasyfikowana jako przypadek nierokujący żadnych nadziei - bez szans na przeżycie. Jednak Pan Bóg zdecydował inaczej i po kilkumiesięcznej śpiączce wybudziła się zupełnie świadoma lecz niezdolna do samodzielnego funkcjonowania. Paula przykuta jest do łóżka. Mieszka z rodzicami i córeczką Wiktorią na 11 piętrze, gdzie nie dochodzi winda - "w klatce", która uniemożliwia wyjście z córką chociażby na spacer. Nienormatywne szerokości drzwi wykluczają korzystanie z wózka i dojazd do łazienki. Jedynym wyjściem z tej trudnej sytuacji jest zamiana mieszkania. Po długich poszukiwaniach udało się znaleźć odpowiedni lokal zlokalizowany na parterze, a dla Pauli i jej rodziny zapaliło się światełko nadziei. Jednak jego cena przewyższa cenę sprzedaży adaptacji suszarni. Po uwzględnieniu pomocy rodziny i przyjaciół, kredytu i środków otrzymanych od wspólnoty parafialnej, do pokrycia nadal pozostaje różnica kilkunastu tysięcy złotych. Paula i jej rodzina liczyć mogą jedynie na Bożą opatrzność i pomoc życzliwych ludzi. Mieszkanie jest zarezerwowane umową przedwstępną, ale jeśli nie uda się zgromadzić tych środków - przepadnie wraz z wpłaconym zadatkiem. Pomoc jest potrzebna teraz. W imieniu Pauli i jej rodziny z serca proszę Państwa o pomoc w postaci każdej, nawet najdrobniejszej darowizny.  

WSPOMÓŻ PAULĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zajączkowska, 6166 pomagacie Państwo Pauli w walce o lepsze jutro. Dziękuję.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 406
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Hubert 2017-02-04 13:21
Damy radę!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>