Paula, 28-letnia mama Wiktorii, w lipcu 2015 roku uległa wypadkowi, który zmienił życie całej jej rodziny. Doznała tak licznych obrażeń, że została zaklasyfikowana jako przypadek nierokujący żadnych nadziei - bez szans na przeżycie. Jednak Pan Bóg zdecydował inaczej i po kilkumiesięcznej śpiączce wybudziła się zupełnie świadoma lecz niezdolna do samodzielnego funkcjonowania...

 Paula, 28-letnia mama Wiktorii, w lipcu 2015 roku uległa wypadkowi, który zmienił życie całej jej rodziny. Doznała tak licznych obrażeń, że została zaklasyfikowana jako przypadek nierokujący żadnych nadziei - bez szans na przeżycie. Jednak Pan Bóg zdecydował inaczej i po kilkumiesięcznej śpiączce wybudziła się zupełnie świadoma lecz niezdolna do samodzielnego funkcjonowania. Paula przykuta jest do łóżka. Mieszka z rodzicami i córeczką Wiktorią na 11 piętrze, gdzie nie dochodzi winda - "w klatce", która uniemożliwia wyjście z córką chociażby na spacer. Nienormatywne szerokości drzwi wykluczają korzystanie z wózka i dojazd do łazienki. Jedynym wyjściem z tej trudnej sytuacji jest zamiana mieszkania. Po długich poszukiwaniach udało się znaleźć odpowiedni lokal zlokalizowany na parterze, a dla Pauli i jej rodziny zapaliło się światełko nadziei. Jednak jego cena przewyższa cenę sprzedaży adaptacji suszarni. Po uwzględnieniu pomocy rodziny i przyjaciół, kredytu i środków otrzymanych od wspólnoty parafialnej, do pokrycia nadal pozostaje różnica kilkunastu tysięcy złotych. Paula i jej rodzina liczyć mogą jedynie na Bożą opatrzność i pomoc życzliwych ludzi. Mieszkanie jest zarezerwowane umową przedwstępną, ale jeśli nie uda się zgromadzić tych środków - przepadnie wraz z wpłaconym zadatkiem. Pomoc jest potrzebna teraz. W imieniu Pauli i jej rodziny z serca proszę Państwa o pomoc w postaci każdej, nawet najdrobniejszej darowizny.  

WSPOMÓŻ PAULĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zajączkowska, 6166 pomagacie Państwo Pauli w walce o lepsze jutro. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 483

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!